Jaromír Soukup je nad propastí: Miliardář si odmítá připustit realitu?!

Jaromír Soukup 3

Autor: Pavel Krejčí

22. března 2024 9:25

Podnikání Jaromíra Soukupa se nachází nad propastí, to je obecně známá věc. Dovnitř ale vidí jen málokdo, přesto občas uniknou nějaké informace. A přiznejme si, že momentálně nejsou pro známého miliardáře vůbec pozitivní. 

Nedávno vyšlo najevo, že mateřská firma TV Barrandová má závazky za více než 991 milionů korun. Soukup se ale nechal slyšet, že má připravené kroky na záchranu svého byznysu. Patří do něj ale i další společnosti. 

V minulosti byla jeho výkladní skříní mediální agentura Médea, která se podle dostupných informací momentálně ocitla na dně. Měl ji totiž opustit poslední velký reklamní zadavatel. 

Čtěte také

"Poslední velký klient odešel na konci února, v zásadě tam již nejsou žádné velké firmy," uvedl zdroj serveru INFO.cz. Podle zmíněného webu se ale Soukup drží firmy za každou cenu a odmítá si připustit realitu. 

Barrandovu navíc nevychází plán s dluhopisy v hodnotě 50 tisíc korun se čtyřletou splatností a slíbeným ročním výnosem čtyři procenta. Ačkoliv byla stanovena cílová částka 24 milionů korun, zatím se podařilo získat jen 450 tisíc od tří lidí. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)