Mluvil Jaromír Soukup pravdu? Tohle víme o dluhu Hanychové vůči Barrandovu!

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup 4

Autor: Pavel Krejčí

7. března 2024 8:24

Česko zná rozsah dluhů Jaromíra Soukupa, už ale také ví, že bývalá partnerka Agáta Hanychová má dlužit jemu. Nyní se k této záležitosti objevily další podrobnosti. Konkrétně se vyjádřili zodpovědní lidé z TV Barrandov. 

Podle insolvenčního rejstříku TV Barrandov je u jména Hanychové uveden dluh ve výši 270 tisíc korun. Dcera herečky Veroniky Žilkové měla peníze přijmout v září 2022 jako zálohu za účinkování v blíže nespecifikovaném pořadu. 

Šéfka televize Andrea Geyer poznamenala, že se vychází z dokladů, které má firma k dispozici. "To jsou hlavně smlouvy a výpisy bankovních transakcí. Jinak ani postupovat nelze. Pokud je tam u nějaké věci nejasnost, jsme samozřejmě připraveni ji ještě jednou v detailu prověřit," řekla serveru extra.cz.

Čtěte také

Zmíněný web pak dodává, že jeho zdroje z útrob Barrandova víceméně potvrzují, že k inkasování peněz ze strany Hanychové opravdu došlo. Ona to podle dřívějšího vyjádření popírá.

"Jestli někdo tvrdí, že jsem si vzala na Barrandově nějaké peníze, tak to musí být podvod. Skutečně jsem nic nedostala ani si nic nevzala. Žádnou smlouvu jsme neměli podepsanou, nepodepisovala jsem ani převzetí žádné zálohy. Žádnou jsem totiž nedostala," nechala se slyšet. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Agáta Hanychová TV Barrandov