Simona Krainová o krizi středního věku! Trápí ji to vůbec?

Simona Krainová 4

Autor: Pavel Krejčí

6. března 2024 16:52

Simona Krainová měla kulaté 50. narozeniny už loni, v únoru oslavila již jednapadesátiny. Když se ale fanoušci podívají na její fotky, musí smeknout klobouk. Modelka má ale i kritiky, jimž nemá problém promluvit do duše.

Krainová se na sociální síti svěřila, že ji její krize středního věku celkem baví. "Jaké si to uděláš, takové to máš," konstatovala a pokusila se své fanynky motivovat, aby na sebe nekašlaly.

"Jednoduché jako facka... Nefňukat a pohnout zadkem! Jde to! Všechno jde, když se chce," vzkázala modelka, které se evidentně dotkly některé komentáře. Pro jejich autory měla celkem ostrý a především jasný vzkaz.

Čtěte také

"A kecy, že všechno jde, když máš prachy a plastiky... tomu se fakt už jen směju, protože moje krevní skupina lidí, která ví, kolik práce a pevné vůle tohle stojí, rozumí tomu, o čem mluvím," poznamenala. 

"Tak se nenechte nikdy demotivovat blbečkama, co mají na všechno vysvětlení a i když s váma nesedí nikdy u jednoho stolu, přesně ví, co jste měli k večeři... užívejte život," dodala Krainová.

Témata: Simona Krainová