Mirek Dopita údajně přespává u Hanychové! Co tam dělá?

Agáta Hanychová 8

Autor: Libor Frýdl

9. září 2023 13:59

Agáta Hanychováu sebe po rozchodu s Jaromírem Soukupem údajně nechává přespat hráče amerického fotbalu Mirka Dopitu. Co za tím stojí?

Server extra.cz tvrdí, že u influencerky a modelky přebývá otec jejího syna Kryšpína, Mirek Dopita. Ačkoliv by se mohlo jevit, že je mezi nim něco víc, pravda je zřejmě mnohem prostší.

Bývalý hráč amerického fotbalu, s nímž má Agáta syna Kryšpína, se totiž rozvádí. A jak sama tvrdí, oba zůstali přáteli.

"Mirek je otec mého syna a po dobu 12 let jsme uměli zůstat přáteli a zároveň dobrými rodiči. Byla jsem s ním vždy v kontaktu, včetně jeho rodiny i manželky. To, že jejich manželství nedopadlo, mě velmi mrzí," řekla serveru.

Čtěte také

Dodala však, že se nejedná o žádný návrat k bývalému partnerovi. "Nehledejte za tím senzaci, že jsem otevřela dveře otci svého dítěte a dovolila mu strávit s námi čas," uvedla dále s tím, že jde pouze o přátelskou podporu.

Bývalí partneři se seznámili v roce 2010 a o rok později se jim narodil syn. Dopita se ale potýkal s finančními obtížemi a uprchl kvůli dluhům na Bali. O konec vztahu se ale měla postarat až údajná nevěra.

Dopita se poté na Bali usadil a provozoval tam hotel s manželkou Terezou. S tou se vzali v roce 2018, nyní ale jejich manželství ztroskotalo.

Témata: Agáta Hanychová Miroslav Dopita