Rozchod Agáty se Soukupem není jediný. Které další páry se letos rozešly?

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 6

Autor: Libor Frýdl

9. září 2023 13:00

Rozchod Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové otřásl českým internetem. Nejde přitom o jediný slavný pár, který letos ukončil vztah. Podívejte se, kdo ještě se rozhodl jít svou cestou.

Třiaosmdesátiletý Al Pacino před pár nedávnem přišel o 54 let mladší krásku. Dnes už bývalá partnerka k soudu doručila dokumenty, ve kterých požaduje svěření syna výlučně do své péče s tím, že jeho otec ho bude moci rozumně navštěvovat. Al Pacino se přitom stal počtvrté otcem před pouhými třemi měsíci, poté, co jeho devětadvacetiletá partnerka Noor Alfallahová porodila syna. Dostal jméno Roman Pacino.

Bývalá partnerka Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová je také sama. Rozešla se po několika letech s Miroslavem Dubovickým. Ačkoliv neuvedla, kdy šli oficiálně od sebe, před nedávnem přiznala, že spolu už pár netvoří.

Americká popová hvězda Britney Spears se 14 měsíců od uzavření sňatku rozešla v srpnu s manželem Samem Asgharim. Spears se za Asghariho provdala 9. června 2022 a šlo o významný milník v jejím novém životě po ukončení opatrovnictví v roce 2021, které řídilo její život více než 13 let.

Sama zůstala i bývalá fotbalová superstar Sergio Agüero. On a Sofíe Calzettiová tvořili pár přes čtyři roky, pak ale svého partnera podvedla s cizím mužem, u čehož ji zastihla kamera. Fotbalista nevěru neunesl a modelku následně opustil.

Sám zůstal i komik Pete Davidson. Po ani ne roce vztahu se rozešel s herečkou Chase Sui Wonders. Hvězda Saturday Night Live údajně podstupuje psychiatrickou léčbu, není ale jasné, zda s rozchodem souvisí.

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Al Pacino Veronika Kopřivová Britney Spears