Milan Peroutka: Vrátil se mu bolestivý problém! Poprosil doktora...

Milan Peroutka (zpěvák) 4

Autor: Pavel Krejčí

17. srpna 2023 10:39

Jméno Milana Peroutky se během tohoto léta skloňuje poměrně často. Muzikálový zpěvák upoutal pozornost vstupem do registrovaného partnerství. Poslední dny ale přinesly také jisté nepříjemnosti zdravotního charakteru. 

Sice nejsou tak závažné, aby se nemohl objevit ve společnosti, protože média informovala, že s partnerem Dominikem vyrazili do kina, anebo koncertovat, stoprocentně fit ale není. Vrátil se mu totiž dlouholetý zdravotní problém.

Příznakem je bolest, diagnóza zní zánět středního ucha. Peroutka nicméně odmítl radikální řešení problému. "Poprosil jsem pana doktora nepíchat a chci to zkusit rozehnat práškama," svěřil se na sociální síti.

Čtěte také

"Nenechal jsem si to píchnout, protože to ještě necítím akutně a mám z minulosti hodně zjizvenej bubínek. Tak pokud by to šlo rozehnat jinak, jedině dobře," vysvětlil muzikálový zpěvák, proč se tak rozhodl. 

A jak jsme již naznačili, dokonce vyrazil na koncert, který měl na poděbradské kolonádě. Pro fanoušky by zkrátka udělal cokoliv. "Na mě si žádný zánět nepřijde!" vzkázal. 

Témata: Milan Peroutka (zpěvák)