Mariana Prachařová si s rodinou užívá v tropických krajích

Mariana Prachařová 6

Autor: Zdeněk Tuhý

16. srpna 2023 22:11

Herečka Mariana Prachařová (29) před více než dvěma týdny odcestovala s maminkou Danou Batulkovou (65) do Indonésie na Bali. Tam prozkoumávají různá zákoutí ostrova a seznamují se s místní kulturou. 

Marianin Instagram je plný fotek a videí z každého dne jejich cesty na Bali. S fanoušky sdílí skutečně každičký moment od letiště až po historky z ostrova. Hned začátek jejich cesty měl menší komplikace, když jim jedno letadlo uletělo přímo před nosem, ale krása Bali je hned poté očarovala. Prachařová na Bali chtěla již dlouho a letos se jí to konečně splnilo.

„Celodenní poznávačka a nalejvárna míst na Bali, který jsou typicky turistický. Člověk to prostě musí vidět a pak se taky vydat někam kde je to víc klidný na což se těším," svěřila se svým fanouškům Prachařová. 

Kromě přírodních krás navštěvují i různé chrámy a mýtická místa. Dokonce poznávají místní obyvatele a jejich zvyky s rituály. Jeden takový očistný rituál obě podstoupily.

„Dostanete průvodce, ten vás obleče do sarongu, dá vám košík s obětinami a tyčinkami a jdete dovnitř do nádherný džungle s jeskyní a vodopády. Tam si projdete rituálem, meditujete, modlíte se, přemýšlíte si nad věcmi, co vás trápí, přejete si, přivoláváte si věci do života, pak se vykřičíte do vodopádu, pijete z pramenů, očišťujete se a na konci dostanete “požehnání” barvou na čelo, rýží a dostanete náramek na ochranu," popsala postup rituálu herečka.

Kromě Mariany a Dany s nimi vyjel i Kryšpín, Marianin nevlastní brácha a syn Agáty Hanychové. „Párkrát se mě tu ptali, jestli je to můj brácha a dokonce jsem dostala kompliment, že vypadám na osmnáct. Hold mladá teta. A tohohle našeho blonďáka miluju," ke společné fotografii, kde jsou všichni tři pohromadě Prachařová.

Po patnácti dnech pobytu se jejich parta rozpadla a Mariana zůstala na ostrově sama. „Začíná menší solo Bali, který jsem započala prací ve vyhlášený kavárně Drifters," dodala blogerka k dalšímu jejímu dobrodružství.

Témata: Mari Prachařová