Matthew Perry (†54) pár dní před smrtí psal své kamarádce. Ta konverzaci zveřejnila!

Metthew Perry 4

Autor: Libor Frýdl

31. října 2023 21:27

O víkendu svět zasáhla zpráva o náhlém úmrtí herce Matthewa Perryho (†54). Představitel Chandlera ze seriálu Přátelé zemřel v sobotu ve vířivce a známá herečka Ione Skye ve vzpomínce na svého kolegu zveřejnila poslední zprávy, které jí psal jen pár dní před jeho smrtí!

Shodou okolností jí Perry jen pár dní před úmrtím napsal pár zpráv. Podle magazínu People se jí ozval s tím, že na ni vzpomíná.

"Ahoj! Doufám, že je všechno v pořádku. Meditoval jsem (nyní medituji) a začala hrát píseň "In You Eyes" a hned jsem si na tebe vzpomněl a na to, jak jsi krásná," napsal jí 15. října.

Potom jí ještě napsal, že doufá, že je zdravá a šťastná. "Moje poslední výměna zpráv před týdnem. Jsem velmi smutná. Miluji tohoto chlapíka," napsala herečka k jejich poslední konverzaci.

Perry se měl utopit ve své rezidenci v kalifornském Los Angeles, uvedly Los Angeles Times s odkazem na zdroje z bezpečnostních složek. Mluvčí losangeleských hasičů Brian Humphrey řekl CNN, že sedm minut po 16. hodině došlo k tísňovému volání ohledně záchrany z vody. Policie aktuálně vyšetřuje smrt populárního herce, cizí zavinění zatím vylučuje.

Perryho velká herecká kariéra začala v druhé půlce 80. let. Průlom nastal s kultovním seriálem Přátelé, který se vysílal mezi lety 1994 až 2004. Konkrétně ztvárnil Chandlera Binga, který proslul především svými sarkastickými poznámkami. Některé hlášky tak zlidověly. K dalším úspěšným počinům patří například film Můj soused zabiják, ve kterém si zahrál s legendárním akčním hercem Brucem Willisem.

Loni vyšly memoáry, v nichž Perry popsal svůj opakující se boj se závislostmi. V ohrožení života se kvůli nim ocitl již v 49 letech, kdy mu prasklo tlusté střevo. Herec byl dva týdny v kómatu a lékaři mu dávali jen dvouprocentní šanci na přežití.

Témata: Matthew Perry