Martin Prágr upřímně o Ivě Kubelkové: Je opravdu tak dokonalá?!

Iva Kubelková s tanečním partnerem Martinem Prágrem 4

Autor: Pavel Krejčí

11. prosince 2023 8:29

K překvapení mnoha diváků v sobotu opustila StarDance před branami finále Iva Kubelková. Na začátku soutěže ale moderátorka a modelka zřejmě netušila, že dojde tak daleko. Naznačil to její taneční partner Martin Prágr. 

Prágr to naznačil ještě před měřením sil v sobotním semifinále. "Když jsme se potkali, tak mě vůbec nenapadlo, že si zatančíme společně všech jedenáct tanců," uvedl na instagramu.

Před Kubelkovou smekl pomyslný kloubouk. "Člověk slyší kolem sebe, jak je šikovná, talentovaná, dokonalá... ona je! Ale ono to není zadarmo. Nikdy jsem nezažil vedle sebe tak pracovitou, kreativní, inspirativní a pozitivní ženu," svěřil se tanečník. 

Čtěte také

V tu chvíli ještě doufal, že je televizní diváci pomocí hlasování pošlou do finále. A víra ho jistě neopouštěla ani poté, co se prvními postupujícími do závěrečné epizody stali snowboardistka Eva Samková a herečka Darija Pavlovičová a jejich taneční partneři.

Kubelková a Prágr museli do závěrečného rozstřelu, po kterém se ale posledním finalistou z řad slavných osobností stal kajakář Vavřinec Hradilek. 

Témata: Iva Kubelková Martin Prágr StarDance