Marie Rottrová marodí: Velké komplikace jen tři týdny před koncertem v O2 areně!

Marie Rottrová 3

Autor: Pavel Krejčí

7. prosince 2023 10:17

Marii Rottrovou čeká v prosinci velkolepý koncert v největší české hale, kterou je pražská O2 arena. Přípravy se ale nyní komplikují. Legendární zpěvačka ve středu informovala fanoušky, že marodí. 

Rottrovou čeká koncert v O2 areně mezi vánočními svátky a Novým rokem, konkrétně ve čtvrtek 28. prosince. Tři týdny před vystoupením jí však komplikuje přípravy nemoc.

"Moji milí příznivci, od soboty se léčím z covidu. Musíme, bohužel, přeložit pár koncertů, jsem pod peřinou v teple, dělám si zábaly, piju Vincentku, vývary, manžel mi vaří čaj a zahřívá dlaň…dělám všechno pro to, abych mohla brzy zpívat a vrátit se na jeviště. Myslím na vás, své věrné diváky a těším se, že se brzy uvidíme," uvedla zpěvačka na instagramu.

Čtěte také

Rottrová není jedinou slavnou osobností, která se v posledních dnech potýká s covidem. Exprezident Václav Klaus musel být dokonce hospitalizován a o víkendu vynechá pohřeb Karla Schwarzenberga ve svatovítské katedrále.

V Česku se v uplynulém týdnu potvrdilo přes 10 tisíc případů nemoci covid-19, ukazují data ministerstva zdravotnictví. Zachycených nákaz bylo o půldruhého tisíce více než v předchozím týdnu. Hygienici konstatovali, že země se obecně nachází na začátku nepříznivé epidemiologické situace.

Témata: Marie Rottrová