Jakub Železný potvrdil konec i v Událostech! ČT představila "náhradníky"

Jakub Železný

Autor: Pavel Krejčí

6. prosince 2023 16:04

Škatulata ve zpravodajské redakci České televize jsou na pořadu dne! Pouhý den po představení dvou nových moderátorů hlavních relací vyrukoval se zajímavým vyjádřením také Jakub Železný. 

Železný už v září avizoval, že skončí v diskuzních Událostech, komentářích. Nyní naznačil, že nebude viděn ani ve zpravodajských Událostech. Důvodem jsou mimo jiné zdravotní potíže.

"Práce je důležitá, zdraví víc. Tento rok se na mém zdraví začal nezdravě podepisovat, tak musím konečně začít myslet i na sebe. A dát se právě zdravotně dohromady. Dík divákům a týmu Událostí! Těším se v příštím roce na nové výzvy v ČT," napsal moderátor na sociální síti X.

ČT již v úterý oznámila personální novinky ve dvou hlavních relacích zpravodajské redakce. Události bude nově moderovat dlouholetý zlínský reportér Josef Kvasnička a do sestavy Událostí, komentářů se zapojí Tereza Řezníčková.

Prvně jmenovanému dokonce Železný rovnou popřál hodně štěstí v nové roli. "Pepo, za Tebe mám velkou radost!" vzkázal v příspěvku na síti. 

Témata: Jakub Železný Česká televize