"Máme se moc rádi." Agáta Hanychová září štěstím vedle Soukupova nástupce

Agáta Hanychová 4

Autor: Pavel Krejčí

15. listopadu 2023 14:05

Agáta Hanychová zřejmě snáší samotu těžko, protože po zářijovém rozchodu s Jaromírem Soukupem nezůstala dlouho sama, respektive jen se svými dětmi. Nový vztah ale prochází velkými zkouškami, protože někteří lidé jí podle všeho nepřejí. 

Hanychová sdílela na instagramu fotku s následujícím popiskem: "Sluníčko, kde jsi?" Pravdou však je, že mnozí fanoušci se ptají, kde je její staronový partner Mirek Dopita. Chybí jim totiž na společných snímcích s jejich favoritkou.

Lidé navíc nepochybně registrují opakující se spekulace o možném rozchodu. Podle některých zvěstí už trojnásobná maminka vystěhovala otce svého syna Kryšpína a pouze přemýšlí nad tím, jak celou věc "prodat" médiím.

Čtěte také

"Pochopila, že udělala chybu. Je to podivný vztah, který nedává žádnou logiku," uvedl zdroj serveru expres.cz. Agáta zatím tato tvrzení nijak nerozporovala, zřejmě je však zachytil i Dopita a rozhodl se uvést věci na pravou míru.

Stačila k tomu jediná fotka. "S mojí holkou v práci," napsal k ní podle webu extra.cz. Snímek ho zachycuje společně s Hanychovou, přičemž oba drží výmluvnou ceduli s nápisem "Máme se moc rádi". 

Témata: Agáta Hanychová Miroslav Dopita