Anna Slováčková ukázala dvě tváře během boje se zákeřnou nemocí!

Anna Slováčková 6

Autor: Pavel Krejčí

14. listopadu 2023 13:25

Aničku Slováčkovou neopustila bezprostřednost ve vztahu k fanouškům ani v těžkých chvílích, kdy se po letech opět potýká se zákeřnou rakovinou. Příznivcům to dokázala opět o víkendu. 

Anička se v nedávné době nechala slyšet, že když v posledních týdnech musí do společnosti, stojí to hodně přemlouvání či make-upu. Svým víkendovým příspěvkem tak trochu v tomto tématu pokračovala.

Sdílela totiž dvojici fotografií. Na jedné se ukázala nalíčená a připravená vyrazit mezi lidi, druhý snímek ukázal její jiné já. "Já procento času, kdy se vyfiknu do práce versus 99 procent doma," napsala herečka a zpěvačka.

Slováčková začátkem října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Témata: Anna Slováčková