Machmud Muradov řekl pravdu! Mohl za rozchod on, anebo Bagárová?

Makhmud Muradov a Monika Bagárová. 3

Autor: Pavel Krejčí

11. června 2024 20:13

Ani Monice Bagárové nemohlo uniknout, že Machmud Muradov by měl trávit zase o něco více času v Česku. Během víkendového turnaje Oktagonu v pražském Edenu totiž vyšlo najevo, že se uzbecký zápasník vrací z UFC do této československé organizace. Dělá to i kvůli rodině? 

Jako vysvětlení se to samozřejmě nabízí, zvlášť když po sociálních sítích běží jeho vyjádření z podcastu Willyho Caa, v němž si Muradov sype popel na hlavu ohledně vztahu s populární zpěvačkou, se kterou má dceru Ruminku.

"Po**al jsem to, prohrál jsem to. Každý v něčem prohraje, jako přiznávám se, můžu za to já," říká zápasník v krátkém šotu. "Lituju toho, že jsem nebyl víc času s dcerou. Lituju toho, ale prostě to nevrátím," dodává.

Čtěte také

Vztah se zřejmě rozpadl i kvůli tomu, že Muradov věnoval prakticky veškeré své úsilí angažmá v nejprestižnější světové MMA organizaci UFC. Pod její hlavičkou od roku 2019 do letošního února nastoupil do sedmi zápasů, navzdory čtyřem výhrám následoval konec.

V Edenu tak mohl promotér a moderátor Oktagonu Ondřej Novotný oznámit zaplněným tribunám, že populární Mach se vrací do československé organizace.

Témata: Makhmud Muradov Monika Bagárová