Libor Bouček ostře zhodnotil "nevhodnou" řeč na předávání Českých lvů!

Libor Bouček s manželkou Gabrielou. 2

Autor: Pavel Krejčí

13. března 2024 11:49

Po Českých lvech se hodně řešila dlouhá řeč oceněné režisérky Darji Kaščejevové o volbě mezi kariérou a mateřstvím. V posledních dnech reagoval leckdo, ozval se i moderátor Libor Bouček. Podle jeho slov takový proslov na slavnostní galavečer s ohledem na známé okolnosti nepatřil. 

Bouček začal tím, že lidem připomněl, že je mu 43 let. "Asi nejvyšší čas mít děti. Bůhví, jak budu fungovat dál a nechci na jejich maturáku být zaměňován za dědečka. Tak je mám," uvedl na instagramu a zmínil, jak mezi pracovními příležitostmi a rodinou volí on.

"O víkendu byli mí kamarádi na Lvech, další ve vyprodaným O2 Universum a další na kšeftu v Krkonoších. Ten kšeft jsem odmítl. A vařil rajskou, umyl synovi zadek a asistoval při koupeli dcery. Ale kde jsem moh bejt. Proč musím volit mezi tvorbou a rodičovstvím?" ironicky si posteskl.

Čtěte také

Podle populárního moderátora to tak zkrátka je a je to normální. Zmínil, že to řešili i jeho rodiče. "Píšu to sem. I když to sem nepatří a už vůbec ne někam, kde jsem slušně požádán o minutový proslov, abych byl slušný k ostatním, a kde se k této otázce, kterou mám v mobilu, dostanu až po minutách dvou," zkritizoval výstup na předávání filmových cen.

"Ať žije Český lev! Ať vítězí slušnost, i když je nutkání něco říct tolik silné. Vždy musím přece vědět, kde je vhodné to říct. Slušnost především. Když absentuje, dostanete leckdy pohlavek. Naštěstí maximálně výchovný," dodal Bouček. 

Témata: Libor Bouček Český lev