Lela Ceterová své fanoušky doslova fascinuje!

Lela Ceterová 3

Autor: Libor Frýdl

21. března 2024 19:01

Modelka Lela Ceterová (34) ráda cestuje a obzvlášť má ráda Thajsko, kam cestuje se svým manželem a MMA bijcem Karlosem Vémolou (38). Manželé do této destinace znovu nedávno vyrazili.

Lela s Karlosem si udělali relaxační dovolenou bez dětí, což MMA bijci určitě prospěje, protože letos v červnu ho čeká poslední zápas v Oktagonu a jeho soupeřem bude Attila Végh. 

Domů se ale nejspíš vrátí o něco dříve, protože stesk po dětech je velký, jak Lela prozradila nedávno na Instagramu. Mezitím si ovšem užívají jak to jen jde. Jak uvádí web Super.cz, tak si Lela zašla na masáž a pravidelně chodí cvičit, aby se udržela v kondici. 

Díky pravidelnému cvičení se Lela může pyšnit vypracovanou postavou, se kterou se opět pochlubila v bikinách na svém Instagramu. „Slunce, dobré jídlo a krásné prostředí mi jednoznačně prospívají. Přeji vám krásný den,“ napsala pod zmíněné snímky. 

„Postava po dvou dětech, extrém," napsal jeden z fanoušků. „Jsi nejlepší, po dvou dětech vypadat tak krásně. Sen každé ženy, krásný den," přidala se s chválou i jedna z fanynek. 

Témata: Lela Ceterová