Lela Ceterová se neubránila slzám: Zavzpomínala na dvojčátko Lili, které se nenarodilo

Lela Vémola 3

Autor: Zdeněk Tuhý

18. září 2023 22:55

Manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly, Lela Ceterová (34), se na Instagramu s fanoušky podělila o velmi smutnou vzpomínku. Zavzpomínala na den, kdy při narození její dcerky Lili přišla o její dvojče. Svým emocím dala volný průchod a neubránila se slzám.  

Lela Ceterová se svými fanoušky sdílela bolestivý příběh, který v sobě dlouho držela, ale teď už musela vypustit své emoce ven. Její dcera Lili pochází z dvojčat což si nechávala jenom pro sebe. Dceřino dvojče se bohužel nikdy nenarodilo a Lela si to v sobě držela až doteď. Teď se už s emoci musela a příběhem musela podělit.

"Mně vyběhly vzpomínky, já jsem neskutečně šťastná, že tu Lilinku mám. Měla jsem velmi těžké těhotenství a Lilinka bohužel přišla o své dvojče. Několikrát mi genetické testy vyšly hodně špatné a bylo to zlé. Já jsem ale nepřestala bojovat, měla jsem skvělou doktorku. Snažili jsme se a vyšlo to. Zjistili jsme, že Lilinka bude zdravá i přesto, že mám špatnou krev," prozradila skrze slzy Lela na Instagramu. 

Lela dále prozradila, jak jí plno lidí v okolí ublížilo, ale i tak jim dokázala odpustit, protože to má v povaze. Také poradila fanouškům, když si jdou za svými cíli, sny, nebo jim je nejhůř, ať myslí pozitivně. Nakonec své zpovědi dodala: "Každý den jsem se modlila, aby bylo všechno v pořádku, a vidíte, fungovalo to."

Témata: Lela Ceterová