Lela Ceterová pod drobnohledem: Jak zpracovala Karlosovu nečekanou prohru?

Lela Vémola 4

Autor: Pavel Krejčí

30. prosince 2023 16:30

Lela Ceterová byla na páteční galavečer organizace Oktagon v O2 areně náležitě připravená, což avizovala na sociálních sítích. Stalo se ale něco, s čím rozhodně nepočítala. Jejího muže Karlose Vémolu poslal k zemi její krajan Samuel "Pirát" Krištofič. 

Lela před soubojem potvrdila, že v naší největší hale nebude na manželovo představení chybět. "Těším se na dnešní zápas mého manžela. A protože je to jeho poslední zápas v O2, tak jsem se na to slavnostně oblékla jako správná žena," napsala v příspěvku na instagramu, který je dosud jejím posledním.

Vzkaz na oslavu výhry totiž musela nechat v šuplíku. Zápas mezi Karlosem a Pirátem trval pouhých 108 sekund. Český favorit po minutě a půl inkasoval od slovenského soupeře tvrdou ránu pravačkou, která jej poslala k zemi. Rozhodčí duel ihned ukončil.

Ceterová byla zdrcená, podle očitých svědků se jí leskly slzy v očích. Rozlučku svého muže s O2 arenou si nepochybně představovala jinak i ona. 

Zatímco Vémola se vzpamatovával, Pirát slavil překvapivé vítězství. "Bum! Pravačka nebezpečná na bradu. Přišel tam pokus o další zadní, Pirát vítězí! Je to tam!" okomentoval přímo v hale momenty, které vedly k nečekanému triumfu. 

Témata: Lela Ceterová Karlos Vémola