Krainová vrací úder kvůli OnlyFans: "Už mě to fakt nebaví..." A přidala recept na zmírnění nas*anosti!

Simona Krainová 5

Autor: Pavel Krejčí

24. srpna 2023 20:39

Simona Krainová v uplynulých dnech opět pobouřila některé uživatele na instagramu, když oznámila svůj "přestup" na platformu OnlyFans, kde hodlá zveřejňovat ty nejodvážnější snímky.  Na bouři na svých sociálních sítích, jak to pojmenovala, se modelka rozhodla reagovat. 

Krainová se zprvu snažila vysvětlit, že přechod na OnlyFans má své logické opodstatnění. "Na řadu mých fotek na Instagramu mě neustále upozorňují, že mi omezí účet, protože jsem příliš odhalená, taková, maková a fotka obsahuje tohle i tamto… Už mě to fakt nebaví, několikrát se mi stalo, že mi fotky nezveřejnili nebo nutili k odstranění," spustila.

Modelka poznamenala, že focení neodmyslitelně patří k její práci, přičemž ji velmi dobře živí. "Mám řadu krásných fotek od skvělých fotografů, jak z minulosti, tak nové, o které bych se s Vámi ráda podělila, ale tady to bohužel nejde. A tak Vám umožním je shlédnout právě pomocí platformy OF a taky vás nechám trochu více nahlédnout do mého soukromí," pokračovala.

Čtěte také

Pro OnlyFans má jen slova chvály. "Naopak jsem ráda, že tato jednoduchá platforma existuje a umožňuje lidem, jako jsem já, se svobodně rozhodnout, co budou publikovat a co ne. Také nám nabízí monetizovat obsah, jehož tvorba stojí mnoho úsilí, peněz a spoustu práce lidí kolem," konstatovala.

"A ještě jednou, buďme k sobě milí a tolerantní a nechme lidi žít, jak chtějí. Možná by nebylo od věci se trochu pousmát než hned hledat chyby a soudit. Ti, komu se to líbí, ať si to užijí a zbytek smutných moralistů ať si dá tmavou čokoládu, zmírňuje stres a nasranost," dodala. 

Témata: Simona Krainová