Kontroverzní konec Kubelkové ve StarDance? Ozvala se i manželka porotce, ČT reaguje!

Iva Kubelková s tanečním partnerem Martinem Prágrem 4

Autor: Pavel Krejčí

14. prosince 2023 15:05

Dvanáctá řada StarDance vrcholí. Finále se odehraje v sobotu za účasti tří zbývajících párů a již bez Ivy Kubelkové a Martina Prágra. Konec této dvojice v taneční show je předmětem debat, do nichž se zapojila i manželka jednoho z porotců. 

Zatímco Zdeněk Chlopčík musí být jako porotce maximálně objektivní a nestranný, jeho žena Brigita mohla vyjádřit své sympatie. A také chtěla, jak upozornil web iDnes.cz. Snažila se poslat esemesky pro Kubelkovou a Prágra, jenže narazila.

"Absolutně neměli vypadnout oni dva. Posílali jsme hlasy, ale bylo to přehlcený a nešlo to odeslat," napsala přímo pod facebookový účet StarDance a připojila i snímek neodeslaných zpráv. "Iva neskutečná jako človíček se srdcem na pravém místě i tanečnice. Nemáte se za co stydět," dodala Chlopčíková.

Čtěte také

Na technické potíže v průběhu sobotního hlasování upozorňovali i další diváci. Připomeňme, že Kubelková a Prágr nebyli mezi prvními dvěma postupujícími páry a museli do rozstřelu, z něhož nakonec postoupil do finále kajakář Vavřinec Hradilek. 

Česká televize reagovala vyjádřením, že se celá soutěž řídí podle pravidel daných licencí od britské BBC. "To platí i v případě nezveřejňování konkrétního počtu hlasů, které by v konečném důsledku mohlo vést k negativnímu ovlivnění průběhu soutěže," uvedla tisková mluvčí Vendula Krejčová podle zmíněného webu. 

Témata: Iva Kubelková StarDance Česká televize