Konec Harryho a Meghan? Princ k tomu není potřeba, zní šokující slova!

Královská svatba: Princ Harry a Meghan Markle

Autor: Pavel Krejčí

18. srpna 2023 12:00

Princ Harry a jeho žena Meghan v poslední době zdánlivě stále více koketují se světem šoubyznysu. Například zakoupili práva ke zfilmování úspěšného bestselleru Meet me at the Lake (Potkáme se u jezera) spisovatelky Carley Fortune. Jenže místo mezi hvězdami je zřejmě jen pro jednoho z nich. 

Než se Meghan svým způsobem odevzdala Harrymu a v první chvíli také britské královské rodině, měla slibně rozjetou hereckou kariéru. Některé zdroje nyní tvrdí, že se ji pokouší opět nastartovat. 

Podle zdrojů zmíněných v článku britského deníku Mirror k oživení profesní dráhy ani nepotřebuje svého muže. Manželka mladšího ze synů současného britského krále Karla III. už se prý chystá zpátky na sociální síť Instagram, hodlá znovu spustit svou lifestylovou značku The Tig a bude obcházet slavné talk show. 

Čtěte také

V úvodu zmíněnou koupi filmovacích práv potvrdil magazínu Forbes mluvčí vydavatelství Penguin Random House, které vydalo také memoáry prince Harryho nazvané Spare. Britský list The Sun odhadl, že společnost Archewell Productions zaplatila za práva až 3,8 milionu dolarů. 

Podle experta Marka Boardmana jde pro hvězdný pár o strategickou příležitost. "Adaptace něčeho osvědčeného na obrazovku může být chytrým tahem," konstatoval pro magazín Newsweek. Při té příležitosti nezapomněl zdůraznit, že filmová adaptace má fascinující paralely s vlastní love story prince Harryho a jeho ženy Meghan.

Zahraniční média už dříve upozornila, že příběh knihy, která strávila pět týdnů na seznamu bestsellerů deníku New York Times, se podobá osudu vévody a vévodkyně ze Sussexu. Odehrává se totiž v Torontu, kde Meghan žila a natáčela seriál Kravaťáci (Suits), když začala randit s mladším synem současného britského krále Karla III. 

Spisovatelka Carley Fortune v prohlášení uvedla, že vyhlíží spolupráci s Netflixem a Archewell Productions, aby se příběh dostal také na obrazovky. 

Témata: Princ Harry Meghan Markle