Kazma spustil odpočet. Čas na vyřešení šifry se krátí!

Kazmova šifra 7

Autor: Libor Frýdl

20. září 2023 22:25

ONEMANSHOW: The Movie měl být film s přesahem do reality. Alespoň tak ho Kazma prezentoval. Realita, která na film navazuje, se ale blíží ke konci. Jeden milion dolarů, který je v trezoru na pražském Výstavišti, bude už za pár dní nedostupný.

Kazmův film viděly statisíce lidí, nikdo se ale zatím nedokázal zorientovat v nápovědách natolik, by šifru, kterou se trezor s milionem dolarů odemyká, rozlousknul. Terminálem trezoru prošlo sice už více než 100 tisíc karet, ani jedna ale zatím nebyla ona žolíková.

Většina lidí, co film viděla, ji ale pravděpodobně vůbec nezkusila. A není divu, jezdit do Prahy jen tak naslepo a vyzkoušet kartu, u níž je velmi malá šance, že bude ona výherní, se asi nechce jen tak někomu. A nutno dodat, že s vyřešením šifry to nevypadá o moc lépe.

Čtěte také

K sehnání všech indicií je potřeba vidět film opakovaně, navíc je třeba vnímat všechny reklamní spolupráce, které na to Kazma navázal. A na to má trpělivost zřejmě jen málokdo. Možná i proto se Kazma rozhodl na svém Instagramu postupně zveřejňovat místa, kde se indicie nacházejí.

Zřejmě tak stále doufá, že se najde někdo, kdo trezor otevře. Pravděpodobně proto, aby s takovou situací pak mohl Kazma dále pracovat. Ostatně podmínky celé soutěže tomu nasvědčují. Zároveň ale známý moderátor a bavič jasně ohraničil čas, do kdy je třeba trezor otevřít.

Na rozlousknutí šifry nebo odhalení žolíkové karty zbývá už jen 5 dní. 25. září hra končí, a co bude s penězi poté, není jasné. Pravděpodobně by je ale Kazma mohl využít na charitativní účely.

Témata: Kamil Bartošek alias Kazma