Kateřina Brožová se vrátila k incidentu v obchoďáku: Řekla, co není pravda!

Kateřina Brožová 3

Autor: Pavel Krejčí

12. října 2023 12:41

Kateřině Brožové se v uplynulých dnech přihodilo něco, co nebývá úplně běžné. Do obchodu sice někdy zavítá každý z nás, málokomu se ale staně, že v něm zůstane i po zavírací době. Populární herečka o tom ale může vyprávět. 

Brožová se po sobotním představení zastavila v obchodním centru v Čestlicích nedaleko Prahy. Budovu ale v pozdních hodinách nestihla včas opustit a najednou zjistila, že z ní není cesty ven. Bylo zhasnuto a zamčeno!

Na místo se vydali strážci zákona, ale ani oni cestu ven zajistit nedokázali. Nakonec přišli zodpovědní pánové a známou umělkyni vysvobodili. Ještě si jí ale prolustrovali. "Dorazil správce, který se ještě hrozně rozčiloval, že sem musel takhle večer přijet. Ještě mě zkontrolovali, jestli jsem náhodou něco neukradla," uvedla. 

Čtěte také

Kuriózní incident má samozřejmě dohru. Oblíbená herečka se dočkala omluvy. "Přinesli mi velikou kytici a řekli, že to je chyba externí security," řekla Brožová serveru super.cz. Rozporovala ale některá tvrzení.

"Detekovali mě dvacet minut poté, co zamkli. Není pravda, že zamkli ve 20:15, zamkli maximálně v 20 hodin. Sami mi řekli, že alarm se spíná po dvaceti minutách," konstatovala. 

Témata: Kateřina Brožová