Anna Slováčková měla šílený sen o nemoci, přiznal její táta Felix!

Anna Slováčková 5

Autor: Pavel Krejčí

12. října 2023 11:27

Anička Slováčková před týdnem oznámila, že jí byla opět diagnostikována rakovina. Až nyní vychází najevo, že původně se strachovala o jednoho z blízkých, který se ale ukázal být zcela zdravý. Bohužel, zákeřná choroba se následně opět prokázala u ní. 

Slováčková ještě během minulého týdne absolvovala křest alba v pražském Lucerna Music Baru. Na sociální síti následně prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována před necelým měsícem, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

Nejhoršímu možnému zjištění měla předcházet noční můra. "Anička měla nějaký šílený sen, že mám něco s plícemi a pod pravou lopatkou obrovskou díru," uvedl její otec pro pořad ShowTime. A protože se zalekl, absolvoval vyšetření na plicním. Nic se však neprokázalo.

Čtěte také

V rodině ale nechtěli nic podcenit, proto si nechala snímek udělat i talentovaná herečka a zpěvačka. Testy nakonec potvrdily, že se Slováčkové vrátila rakovina, ačkoliv se tentokrát usadila na plicích.

"Stejně jako Anička pociťuju vztek, ale zároveň mám i strach. A myslím, že budeme potřebovat hodně štěstí," konstatoval saxofonista Slováček, který bude dceři společně s dalšími rodinnými příslušníky znovu oporou. 

Témata: Anna Slováčková Felix Slováček