Karlos Vémola vyhrál v kleci i mimo ní! Dojemné vyznání lásky od Lely

Karlos Vémola a Lela Ceterová. 3

Autor: Pavel Krejčí

31. července 2023 13:21

Karlos Vémola se po porážce od Patrika Kincla opět odráží k lepším zítřkům, přičemž v těžkých časech mu byla velkou oporou jeho žena Lela. Slovenská manželka podporovala českého bojovníka i v posledních dnech, kdy se připravoval na další náročný zápas.

Česká MMA organizace Oktagon se o víkendu loučila se Štvanicí, kde Vémola nemohl chybět. Tahákem sobotního druhého dějství byl jeho zápas s Lucasem Alsinou, kterého sice Terminátor - jak se mu přezdívá - k nelibosti některých diváků neukončil před limitem, ale vítězství každopádně zaznamenal. 

Karlosova další výhra přišla ve dnech, které jsou tučným písmem zapsané v kronice jeho vztahu se slovenskou manželkou. Lela to na svém instagramovém profilu náležitě připomněla.

"Dnes je to přesně šest roků, co jsme spolu, a rok od výročí naší svatby," uvedla fanoušky do kontextu. "Máš můj neskutečný obdiv, jaký jsi makáč a vždy jdeš za svým cílem," poznamenala Ceterová na adresu svého muže. 

"Chtěla bych ti poděkovat za nádherné půlnoční překvapení v podobě krásné kytičky i navzdory tomu, že jsi shazoval váhu. Spolu to zvládneme, ať se děje cokoliv. Těším se na další roky před námi a plno zážitků," dodala Lela. 

Témata: Karlos Vémola Lela Ceterová