Karel Šíp po zrušené Všechnopárty: Uběhnou vteřiny a pořád nemá ani tušení!

Karel Šíp ve svém pořadu Všechnopárty

Autor: Pavel Krejčí

6. prosince 2023 14:26

Karel Šíp patří k největším stálicím ve vysílání České televize, na čemž nic nezměnilo ani její nové vedení. Natáčení populární Všechnopárty úspěšně pokračuje, pokud tedy moderátora zrovna nepostihnou zdravotní potíže. Což se ale před pár dny stalo... 

Na konci listopadu uplynulo už osmnáct let od odvysílání první epizody Všechnopárty. Snad nikdy od té chvíle nehrozilo, že by talk show z programu vypadla. Zřejmě se čeká, až zavelí ke konci sám moderátor. Zatím to na to však nevypadá. "Jsem rád, že ten pořad existuje a baví jak diváky, tak i mě," řekl Šíp deníku Aha!.

Populárnímu baviči se líbí především svoboda, kterou při tvorbě pořadu má. "Je tam spousta improvizace, začne natáčení a já prvních pět vteřin nemám nejmenší tušení, kam se to bude ubírat," vysvětlil. 

Čtěte také

Před několika dny ale plánované natáčení vůbec nezačalo. Informace o zrušeném termínu se objevila na webu Semaforu. "Natáčení pořadu Všechnopárty se dnes 28. 11. 2023 z důvodu nemoci ruší. Velmi děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace," uvedlo divadlo.

Šíp následně potvrdil, že choroba postihla přímo jeho. "Skolila mě viróza. Včera jsme ještě natočili silvestrovský speciál. Dnes už jsme museli natáčení zrušit," řekl populární bavič a moderátor pro Blesk. 

Témata: Karel Šíp pořad Všechnopárty