Jiří Krampol v nesnázích: Sanitka na jeho adrese! Jak na tom herec je?

Jiří Krampol přestavil chystaný dokument Život je sranda. 5

Autor: Pavel Krejčí

6. prosince 2023 8:56

Zdravotní peripetie Jiřího Krampola, který letos oslavil půlkulaté 85. narozeniny, pokračují. Podle dostupných informací museli na adresu, kde populární herec a bavič bydlí, dorazit záchranáři. Co se stalo? 

Krampol byl naposledy v nemocnici v listopadu, kdy připustil, že je viníkem hospitalizace kvůli běžnému nachlazení on sám. "Udělal jsem chybu, že jsem se vykoupal a pak jsem šel ven a následně do zatopené místnosti. Proto jsem začal lapat do dechu," nechal se slyšet.

Hercův kamarád a zdravotní bratr Honza potvrdil, že nyní je sice slavný bavič doma, ale není mu vůbec dobře. "Teď jsem volal rychlou s doktorem, protože je na tom tři dny špatně," uvedl pro web ŽivotvČesku.cz.

Čtěte také

Diagnóza nebyla v tu chvíli známá, každopádně Honzova slova nebyla důvodem k optimismu. "Tři dny jen leží a je oteklý, vůbec neotevře oči. Nemohu s ním být celou noc a trnout strachy. Vždy jsem ho poslal do Nemocnice Na Františku, ale teď je oteklý, je mu špatně, stěžuje si, že chce umřít," dodal muž, který o legendu české televizní zábavy starostlivě pečuje. 

Krampol letos oslavil půlkulaté pětaosmdesátiny, že by si ale nechal od doktorů říct a užíval si zaslouženého důchodu, to se říct nedá. Právě nedostatek odpočinku mu lékaři opakovaně vyčítají. 

Témata: Jiří Krampol