Jožo Ráž trvá na své nevině! Prozradil však, co ho mrzí

Jožo Ráž

Autor: Pavel Krejčí

15. června 2024 15:23

Jožo Ráž má v posledních dnech co vysvětlovat. Důvodem je dopravní nehoda, při které srazil cyklistu a vůbec se nezajímal, zdali se mu něco stalo. Legendární slovenský zpěvák přitom přišel s poměrně bizarním vysvětlením. 

Ráž v prvním vyjádření k incidentu řekl, že od nehody ujel, protože se nechtěl s nikým fotit. "Bylo to tak, že já jel po silnici, napravo jede vedle mě cyklista, a když je zelená, on náhle odbočí a drbne to do mě," popsal zpěvák pro tvnoviny.sk. "Kdybych to řešil, tak to všichni budou rozmazávat, i tak to rozmazávají. Já jsem v tom nevinně," pokračoval. 

Podle hudebníka bylo zřejmě, že cyklistovi nic není, proto z místa odjel. "Neměl jsem důvod zastavit, protože mě všichni rádi fotí, všichni chtějí se mnou něco mít, chtějí podpis. Nerad se takhle ukazuji. Co mám dělat," dodal. 

Čtěte také

I v dalším rozhovoru trval na tom, že nic špatného neprovedl. "Vzniklá situace, a tak velká medializace mě velmi mrzí, ale jsem v celé nehodě úplně nevinně," uvedl pro český ShowTime.

Ráž zopakoval, že nehodu zavinil cyklista, který náhle odbočil, aniž by to dával předem najevo. "Ke kontaktu s ním došlo jen prostřednictvím zpětného zrcátka a viděl jsem, že po pádu okamžitě vstal, zvedl kolo a odjel pryč," podotkl. 

Témata: Jožo Ráž