Agáta Hanychová řeší nečekaný útok! Pustil se do ní expartner

Agáta Hanychová 4

Autor: Pavel Krejčí

15. června 2024 8:37

Agáta Hanychová si na nedostatek zájmu o svou osobu nemůže stěžovat, někdy to ale může být nepříjemná. Třeba když se stane terčem nevybíravých slov, navíc od člověka, od kterého by to nečekala. 

 Pamatujete si ještě na Sámera Issu? Nyní se rozhodl přiživit na slávě Agáty Hanychové a její rodiny, když se v jednom podcastu nevybíravě pustil do své bývalé partnerky i její maminky Veroniky Žilkové. Konkrétně například naznačoval, že po něm herečka v dobách největší slávy prahla.

Hanychová to nemohla nechat bez reakce, přičemž si do zpěváka rýpla, když poukázala na jeho ztracenou popularitu. "Myslím, že v dnešní době už ani nikdo neví, kdo Sámer Issa je, takže nevím, zda má smysl to takhle rozpitvávat," řekl webu expres.cz. 

Čtěte také

Podotkla také, že někdejší účastník SuperStar má za sebou nepovedenou kariéru. "Ale když chce být někdo slavný po nějakou delší dobu, tak pro to také musí něco dělat. Mít kariéru a udržet si slávu prostě stojí práci," poznamenala. 

"Je to prostě práce a to by si měla spousta lidí uvědomit, že se pro to musí také něco udělat," dodala trojnásobná maminka. 

Témata: Agáta Hanychová Sámer Issa