Josef Maršálek a jeho plány po StarDance? Bude prý chystat dražbu!

Josef Maršálek

Autor: Libor Frýdl

3. prosince 2023 11:48

Pekař Josef Maršálek v sobotu opustil taneční soutěž StarDance. Co bude dělat nyní? Nechal se slyšet, že vydraží své taneční boty!

Taneční boty jsou úzké, na což Maršálek nebyl zvyklý, takže mu pěkně pochroumaly prsty. "Mám dva hezké černé palce. Není to problém s palci, ale s botami. Jsou to standardky a používám je na latinu. Už si to sedlo, ale tmavěmodré palce zůstaly. Ale už mi to hezky odrůstá," řekl Blesku.

Serveru také řekl, že až ve StarDance skončí, opotřebované boty vydraží pro dobrou věc. "Myslím to smrtelně vážně. Všichni reagují úsměvem, ale vzpomínám si, když Jarce Hanušové vzala cukrovka nohu, tak Kaiser a Lábus vzali její tenisku a začali jí dražit," řekl.

Čtěte také

"Když jí cukrovka vzala druhou nohu, tak vydražili tu druhou. A pak jí za ten balík peněz chtěli koupit vozíček. Tak já pak vezmu ten balík peněz a dám třeba na konto bariéry," dodal pekař, který soutěž v sobotu opustil. 

Maršálek přitom od prvního kola podle bookmakerů působil jako adept na vypadnutí, dostal se ale až před brány semifinále. Do toho postupují Vavřinec Hradilek s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou, Eva Adamczyková s Jakubem Mazúchem, Iva Kubelková a Martin Prágr a Darija Pavlovičová a Dominik Vodička.

Témata: StarDance Josef Maršálek