Josef Laufer je čtyři roky v nemocnici: Poslední slova pro kolegy před hospitalizací!

Josef Laufer (autor: Andrea Vernerová) 2

Autor: Pavel Krejčí

23. února 2024 15:38

Josef Laufer zůstává v péči lékařů, kteří o něj pečují už čtyři roky. Tehdy přišel slavný zpěvák na plánovaný zákrok, bohužel se ale vyskytly komplikace, po nichž už nic není jako dřív. 

Již čtyři roky trvá hospitalizace Josefa Laufera v jedné z pražských nemocnic. Je tedy více než zřejmé, že by se musel stát zázrak, aby se legendární zpěvák mohl vrátit ke své profesi. Ačkoliv si to nejen jeho kolegové, ale my všichni přejeme... 

Hudebník Zdeněk Hrubý byl s Lauferem v kontaktu prakticky do poslední chvíle, protože spolupracovali na muzikálu Ostrov pokladů. Dobře věděl, že jeho kolegu čeká lékařská zákrok.

Čtěte také

"Trávili jsme spolu ve studiu celé dny. V neděli, když jsme finišovali, mi řekl: 'V pondělí jdu na ten zákrok, v úterý ti zavolám a doděláme to.' Bohužel ve čtvrtek mi pak volali a sdělili mi, co se stalo. Je to strašný," zavzpomínal pro CNN Prima News. 

Hrubý sdělil, že o současném stavu slavného pacienta nemá informace. Podle zmíněné stanice se však nijak nemění. "Pořád čekám a doufám, že se uzdraví a všechno dobře dopadne. Modlím se tam nahoru," dodal muzikant. 

Témata: Josef Laufer