Anna Slováčková ukázala fotky "před" a "po"! Jak zvládá chemoterapie?

Anna Slováčková 4

Autor: Pavel Krejčí

23. února 2024 9:29

Anna Slováčková nemá problém sdílet s fanoušky to, jak probíhá léčba zákeřné rakoviny. Lidem se rozhodla ukázat, jak vypadaly momenty před a po chemoterapii. Všichni se tak mohli přesvědčit, jak pozitivně naladěná stále je. 

Slováčková se pochlubila fotografií v plavkách. Pořízena byla v neděli, kdy věděla, že ji čeká chemoterapie. A užívala si před ní všechno, co může. "Takže třeba geniální vířivku, krytý bazén, nádhernou zahradu, masážní křeslo, pingpong, kulečník," popsala.

Fanouškům rovnou slíbila, že jim prozradí také to, co dělala po chemoterapii. "Já vám k tomu něco řeknu… když jsem tu byla poprvé, tak jsem byla z místa naprosto unešená… ale teď, když jsem se sem mohla vrátit po boku s mýma dvěma láskama, tak to bylo daleko úžasnější," svěřila se.

"I ten pochemoškovej stav se tu dal krásně zvládnout," poznamenala. "Ticho, klid, vůňe dřeva, čerstvý vynikající jídlo od mýho kluka a spousta pusinek od Jindřišky… a masážní křeslo tomu teda taky hodně pomohlo," dodala herečka a zpěvačka. 

Témata: Anna Slováčková