Jiřina Bohdalová vyděsila fanoušky: Další hospitalizace v nemocnici!

Jiřina Bohdalová 3

Autor: Pavel Krejčí

28. srpna 2023 8:35

Česko má za sebou vlnu veder v uplynulém týdnu, která pořádně otestovala odolnost našich organismů. K ohroženým skupinám patří za takového počasí staří lidé. Potvrzuje to i případ Jiřiny Bohdalové, která musela být hospitalizována v nemocnici. 

V Česku už na počátku nového pracovního týdne úřaduje ochlazení, především v Čechách nemají dnešní maxima dosáhnout ani 20 stupňů. Během minulého týdne ale panovaly tropy, přičemž nejvyšší teploty překračovaly třicítku. 

Nebylo proto divu, že takové počasí některým lidem nedělalo dobře. K takovým patřila i oblíbená herečka Jiřina Bohdalová, která letos na jaře oslavila již dvaadevadesáté narozeniny.  O závažné potíže ale nešlo, jak sama slavná pacientka přiznala.

Čtěte také

Legenda české kinematografie se dostala do péče zdravotníků z pražské Nemocnice Na Homolce. "Jsem v pořádku, tady se učím. V těch vedrech to nebylo možné vůbec, i mladší lidi kolabovali. Já tedy naštěstí ne," konstatovala pro CNN Prima News.

V posledních dnech se zároveň objevila informace, že herečka točí nový film s režisérem Jiřím Strachem. Bohdalová všechny fanoušky ujistila, že natáčení není v ohrožení. "V pondělí začínám točit," dodala. 

Témata: Jiřina Bohdalová