Jiřina Bohdalová je po zdravotních potížích zase fit! Tady je důkaz

Jiřina Bohdalová 4

Autor: Pavel Krejčí

21. listopadu 2023 17:03

Jiřina Bohdalová je už dávno v důchodovém věku, ale oproti vrstevníkům moc neodpočívá. Nedávno sice oznámila zásadní krok týkající se pracovního nasazení do budoucna, přesto je stále k dispozici filmovým a televizním režisérům. Nyní je totiž opět ve formě. 

Bohdalová se už před řadou měsíců potýkala s vážnými zdravotními problémy, které vedly k nedávnému oznámení o konci divadelní kariéry. Legenda ale dál točí pro televize a film. U dramatu Svatá ale nastaly neočekávané komplikace.

Jak jsme vás informovali, známý režisér Jiří Strach informoval o dalších zdravotních potížích slavné dvaadevadesátileté herečky. "Zbývá nám natočit ještě jedna poslední scéna. Byla odložená kvůli tomu, že nám Jiřinka trošku zahaprovala se zdravíčkem," uvedl.

Čtěte také

Podle všech indicií je ale nyní opět fit, protože se dostavila na slavnostní křest nového alba hitmakera Michala Davida. Očití svědci uvedli, že v prostorech Obecního domu se představila ve skvělé náladě a byla plná energie. 

Jak napsal server super.cz, Bohdalová se pozdravila s řadou hostů, dokonce se i fotila. Na akci se nicméně nezdržovala déle, než by bylo zdrávo, a po pokřtění desky se odebrala domů. 

Témata: Jiřina Bohdalová