Jiří Krampol zuří: Že chci prý umřít? PRAVDA je úplně jiná!

Jiří Krampol na premiéře filmu Bastardi. 5

Autor: Pavel Krejčí

7. prosince 2023 8:34

Přátele i fanoušci se mohli v uplynulých hodinách strachovat o legendárního Jiřího Krampola, když se objevila informace o dalších zdravotních problémech. Herec a bavič se však ozval, aby uvedl věci na pravou míru. 

Byl to web ŽivotvČesku.cz, který informoval, že ke Krampolovi byla přivolána záchranná služba, protože mu prý nebylo dobře, měl být oteklý a stěžovat si, že chce umřít. Legendu české televizní zábavy to pořádně zvedlo ze židle.

Krampol přiznal, že navštívil nemocnici, aby se nechal rentgenově vyšetřit, zdali nemá zápal plic. Doktoři chtějí mít jistotu, že to tak není. "A pak se dozvídám, že jsem tři dny neviděl, nejedl a takové kraviny, proboha. Já dýchám, mám všechno v pořádku," řekl serveru TN.cz.

Čtěte také

Obořil se i proti tomu, že měl údajně vypustit slova o smrti. "To jsou takové kraviny, že chci prý umřít, že už nechci žít a že jsem tři dny ležel oteklý doma," poznamenal. 

Krampol uvedl na pravou míru, že sice chytil nějakou infekci, ale rozhodně se na něm nepodepsala v takové míře, jak se psalo. "Dostala se mi do oka akorát nějaká infekce, jako když si protřete oko a ono vám na dva dny trošku oteče. No prostě takový zánět spojivek," vysvětlil. 

Témata: Jiří Krampol