Jiří Krampol zase děsí okolí i fanoušky: Hospitalizace na JIPce!

Jiří Krampol 4

Autor: Pavel Krejčí

2. listopadu 2023 13:23

Českem se na podzim jako obvykle šíří respirační nemoci, přičemž jde o období, kdy na sebe Jiří Krampol kvůli chronickým potížím s průduškami musí dávat pozor. Zřejmě ale nebyl dostatečně obezřetný. Skončil totiž v nemocnici. 

Krampol tvrdil, že respektuje doporučení pana profesora, aby kvůli předchozímu zápalu plic nechodí mezi lidi. "Tak nechodím do společnosti," nechal se slyšet s tím, že ale největším odpočinkem pro něj jsou představení. Teď si od nich však bude muset dát pauzu.

Podle informací deníku Blesk totiž herec leží už od minulého čtvrtka na jednotce intenzivní péče v pražské Nemocnici Na Františku. Lidé z jeho okolí však prozradili, že on tvrdí, že mu nic není.

Čtěte také

"Byl jsem za Jirkou, ale on stále dokolečka tvrdí, že mu nic není a chce domů," řekl listu manažer Miloš Schmiedberger. "Lidi, kterým nic není, neleží v nemocnici," konstatoval zcela správně. 

Krampolův spolupracovník je toho názoru, že bavič nadále nerespektuje rady lékařů, aby více odpočíval. Sám už se tím trápit nehodlá. "Měl jsem infarkt a tohle je házení hrachu na zeď. Zpočátku měli lékaři dokonce podezření na slabý zápal plic. Naštěstí se to prý nepotvrdilo," dodal ke Krampolovi. 

Témata: Jiří Krampol