Lucie Bílá přiznala: Mohla být ve StarDance! Proč odmítla?

Lucie Bílá 4

Autor: Pavel Krejčí

2. listopadu 2023 8:09

Letošní dvanáctá řada StarDance je v plném proudu a pokračovat bude také o nadcházejícím víkendu. Soutěž už opustila dvojice herců se svými tanečními partnery, o titul krále a královny tanečního parketu usiluje osm párů. Kdo mohl být teoreticky součástí jednoho z nich? 

StarDance používá podtitul Když hvězdy tančí. A opakovaně tančí i hvězdy tuzemské hudební scény. Probíhající řady se účastní zpěvák a frontman kapely Kryštof Richard Krajčo, který se dokonce řadí společně se snowboardistkou Evou Adamczykovou mezi favority.

Mezi jejich konkurenty klidně mohla patřit Lucie Bílá. Přiznala totiž, že ji Česká televize opakovaně oslovila. "Pokoušeli se mě zlákat hned několikrát. Vždycky jsem je s díky odmítla," řekla serveru expres.cz.

Čtěte také

Mnohonásobná Slavice by nepochybně neměla nouzi o diváky, kteří by jí drželi palce. Bez ohledu na to, jak moc by jí tancování šlo. Ona má ale jasno. "Raději se věnuju tomu, co mi jde a to ostatní velmi ráda přenechám povolanějším," poznamenala.

Bílá prozradila, že konkurenční televize přišla ještě s kurióznější nabídkou. "Volali mi dokonce i z Výměny manželek," uvedla zpěvačka, která odolala vábení i v tomto případě. 

Témata: Lucie Bílá StarDance