Eva Adamczyková zaskočila kolegy ze StarDance: Darija Pavlovičová jen zírala!

Eva Adamczyková 3

Autor: Pavel Krejčí

5. prosince 2023 9:08

Eva Adamczyková je jednou z nejvýraznějších postav zimních sportů u nás, v probíhající sezóně ale zatím na svazích absentuje. Důvodem je její účast ve StarDance. Není ale divu, že favoritku taneční soutěže slavných osobností potěšila víkendová sněhová nadílka.

Vždyť i podle mapy zveřejněné Českým hydrometeorologickým ústavem (ČHMÚ) napadlo od pátku také v Praze přes patnáct centimetrů sněhu. Na horách to výjimečně bylo i přes půl metru sněhu.

Ve StarDance se tak v sobotu soutěžilo už ve chvíli, kdy v hlavním městě ležela pokrývka. Adamczyková přiznala, že si to užívala. "Před přenosem to na mně všichni viděli, že jsem nadšená," svěřila se webu super.cz.

Čtěte také

"Dominik Vodička a Darija Pavlovičová za mnou přijížděli ráno autem a zaparkovali jsme vedle sebe a říkali mi, co dělám, a já na ně, že smyky, protože tady na Výstavišti bylo volno a byl prostor si něco nového v autě vyzkoušet," popsala snowboardistka humornou příhodu.

Adamczyková pak navíc dalším brilantním tanečním výkonem stvrdila svůj postup mezi nejlepší čtyři páry ve StarDance. Vítězství je tak zase o něco blíž... 

Témata: Eva Adamczyková (dříve Samková) Darija Pavlovičová StarDance