Nástupce Chlopčíka promluvil o nevděčném úkolu! Jaký bude jako porotce?

Porotci StarDance

Autor: Pavel Krejčí

6. dubna 2024 20:43

Spousta diváků StarDance asi nepřijme žádné vysvětlení avizovaného konce Zdeňka Chlopčíka v populární televizní show. ČT již oznámila, že ho nahradí Jan Tománek, který se k číslům s hodnocením vrátí přímo z parketu. 

Chlopčík již potvrdil, že se s ním pro třináctou řadu nepočítá. "Je to rozhodnutí ČT a já se k němu nemám důvod vyjadřovat," nechal se slyšet. Podle dostupných informací mu zavolali lidé z televizní produkce a řekli mu, že chtějí změnu. Tu představuje Jan Tománek.

"Porota letošního třináctého ročníku taneční soutěže StarDance bude opět tříčlenná. Vrátí se do ní Jan Tománek. Ten se už v soutěži čtyřikrát představil jako profesionální tanečník, na židli porotce usedl v desáté a jedenácté řadě," uvedla televize ve čtvrtek na sociální síti X. 

Čtěte také

"Jsem šťastný, že mi ČT dala znovu příležitost zúčastnit se tohoto úžasného projektu, a těším se na každý soutěžní večer StarDance," řekl Tománek, který v loňské řadě tančil s herečkou Ivanou Chýlkovou, podle deníku Aha!.

"Bavilo mě být na parketu i v porotě. Coby porotce budu odborný, laskavý a doporučovat všem účastníkům, jak se kolo od kola zlepšovat," dodal. 

Témata: StarDance Česká televize