Jaromír Soukup: Zvrat v příběhu TV Barrandov! Opět se nevysílalo, ale pak...

Jaromír Soukup (podnikatel, moderátor) 3

Autor: Pavel Krejčí

11. února 2024 11:42

Leden musel být v očích Jaromíra Soukupa rozporuplný. Zatímco v boxerském duelu uspěl, hlavou se mu honily myšlenky na problémy kolem TV Barrandov. Nyní to ale vypadá, že se snad blýská na lepší časy. Co se stalo? 

Nejprve si připomeňme, že Soukupova televize během jednoho z lednových víkendů kvůli odpojení ze sítě nevysílala. Od té chvíle byl její provoz zajištěn prostřednictvím pronajatých dieselagregátů. Hluk ze strojů ale vadil místním, kteří se dokonce obrátili na hygienickou stanici.

Nastalou situaci tak bylo třeba řešit. Podle týdeníku Sedmička měla od páteční půlnoci do sobotního rána proběhnout šestihodinová technická pauza ve vysílání kvůli nahrazení elektřiny z generátorů standardním zdrojem od dodavatelské společnosti Barrandov Studio.

Čtěte také

Opětovné připojení do sítě měl předběžným opatřením nařídit soud. Týdeník dodal, že televize nezpochybňuje existenci pohledávky z minulosti a je připravena ji zaplatit. Aktuálně mají probíhat jednání o splátkovém kalendáři. 

Média v lednu informovala, že TV Barrandov se podařilo získat dočasnou ochranu před klíčovým věřitelem pod podmínkou předložení plánu řešení dluhů. Společnost dostala na zpracování ozdravného projektu měsíc. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) TV Barrandov