Jaromír Soukup vrací úder: Agáta nic nepochopila! Jak je to s luxusními dary?

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 3

Autor: Pavel Krejčí

10. února 2024 12:14

Nová kapitola sporu expartnerů Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové se začala psát v posledních dnech. Influencerka se totiž pustila do prodeje některých věcí, které dostala od miliardáře. Tomu se pochopitelně nelíbí ani to, jakými komentáři to Hanychová doprovází. 

Hanychová konkrétně nabídla ke koupi diamantový náhrdelník za více než sto tisíc korun, ale také velký automobil za částku přesahující milion korun. Soukup nyní ozřejmil, že v případě šperků jde o dárky z posledních Vánoc, kdy už přitom netvořili pár. Trojnásobná maminka se dokonce během svátků provdala za staronového partnera Mirka Dopitu. 

"Hodinky jsem jí dal náhradou za ty, co jí byly ukradené v Marbelle, když nás tam v létě vykradli. Bylo mi líto, že přišla o hodinky, které jsem jí dal dříve jako dárek," vysvětlil magnát deníku Blesk.

Čtěte také

Zmínil se také o náramku z kolekce k náhrdelníku. Šlo prý o gesto k narovnání vztahů. "Jak je vidět, ani jedno nepochopila má bývalá partnerka správně," poznamenal televizní moderátor.

Soukup reagoval i na vyjádření Hanychové ohledně právních sporů. "Když mluví o soudech, tak to rozhodně není tak, že bych na ni podával jedno předběžné opatření za druhým. Vždy jsem se s ní snažil lidsky dohodnout. Bohužel, nikdy jsem nebyl vyslyšen," posteskl si. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Agáta Hanychová