Jaromír Soukup na TV Barrandov? Osud jeho pořadů je prý zpečetěn!

Jaromír Soukup (podnikatel, moderátor) 3

Autor: Pavel Krejčí

18. května 2024 9:11

Česko v uplynulých dnech šokovala zpráva o prodeji zbývajícího podílu Jaromíra Soukupa ve vydavatelství Empresa Media, do kterého patří i TV Barrandov. Soukup to v první reakci popřel, nicméně stále více indicií naznačuje, že jeho konec je nevyhnutelný. A to i přímo na obrazovce, nejen v zákulisí... 

Českými médii v úterý proběhla zpráva, že Jaromír Soukup už není ani spoluvlastníkem vydavatelství Empresa Media, do kterého patří i TV Barrandov. I zbývající padesátiprocentní podíl od něj měl odkoupit podnikatel Jan Čermák. Soukup to v první reakci popřel.

"Je to stále stejné: padesát procent na padesát procent," řekl pro Deník N. Média se přitom odkazovala na údaje v Evidenci skutečných majitelů. "Je tam nějaký chybný zápis. To bude opraveno, počkejte do zítřka," uvedl miliardář v úterý. 

Čtěte také

Nicméně podle informací webu extra.cz jsou správné i úvahy o tom, že Soukup se přestane objevovat na televizní obrazovce. "Nebude to hned, okamžitě, ale bude to brzy," prozradil zdroj zmíněného webu. 

Odhady jsou takové, že podnikatel se ve vysílání přestane objevovat od letních prázdnin, kdy televize tradičně nasazují do programu hlavně reprízy. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) TV Barrandov