Eva Burešová nechala fanoušky nahlédnout do své hlavy: Chce si dát pauzu!

Eva Burešová (herečka) 5

Autor: Pavel Krejčí

10. listopadu 2023 13:54

Evy Burešové je v posledních letech všude plno, což se ale možná výhledově změní. Přiznala totiž, že si chce dát pauzu. Bude se ale týkat jen jedné z profesí, jimž se dlouhodobě věnuje. 

Burešová v posledních letech dělala všechno pro to, aby se zapsala lidem do hlav. Hodně k tomu přispěly i "primácké" seriály, více možná Slunečná než aktuálně vysílaná ZOO. Každopádně v televizi zřejmě půjde na nějaký čas o poslední takové projekty.

"Dotočím ZOO, kde teď bude mít postava poměrně hezký příběh. A pak bych si na nějakou dobu ráda dala po sedmi letech seriálového maratonu pauzu," řekla herečka a zpěvačka serveru super.cz.

Čtěte také

Fanoušci ale mohou být v klidu, rozhodně to neznamená její konec ve světě šoubyznysu. "Na nějakou dobu se budu věnovat jen hudbě. Uvidíme, co mi život přinese. Vydělávat potřebuju, nemám miliony, i když se to někde píše," prohlásila.

Na domácnost jsou každopádně dva. Burešová tvoří pár s kuchařem Přemkem Forejtem, který se v televizi rovněž hodně objevuje kvůli působení v show MasterChef. 

Témata: Eva Burešová