Jaromír Soukup končí! Místo "šéfa" zaujmou dvě hvězdné moderátorky

Jaromír Soukup 3

Autor: Pavel Krejčí

1. července 2024 13:31

Přinejmenším v jednom ze "svých" pořadů na TV Barrandov už si Jaromír Soukup neškrtne. Televize dnes v tiskové zprávě prozradila jména dvou moderátorek, které se nově ujmou uvádění pořadu VIP svět. 

Pořad, který už roky přináší divákům nejnovější zprávy ze světa celebrit, prošel výraznou proměnou. "V rámci rebrandingu se dočkal zbrusu nového studia, znělky i loga. Nově pořadem provádí ostřílené moderátorky: Eva Decastelo a Alice Bendová," uvedla TV Barrandov v tiskové zprávě. 

Eva Decastelo se na moderování pořadu velmi těší. "S televizí Barrandov spolupracuji už roky, nyní se tam vracím do nové moderátorské pozice, s jiným zaměřením než v minulosti. Tentokrát se moc těším na moderování zpráviček ze světa showbyznysu, což je mi hodně blízké," uvedla pro časopis Sedmička.

Čtěte také

Novinkou v rámci pořadu mají být zajímavé reportáže z nejrůznějších společenských akcí a rozhovory. Diváci se například mohou těšit na exkluzivní rozhovory s hvězdami, jako jsou herečka Chantal Poullain, fotbalista Petr Švancara či moderátor Vlasta Korec.

VIP svět v nové podobě mohou lidé sledovat od 1. července každý den od 19:50 na TV Barrandov.

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) TV Barrandov Eva Decastelo Alice Bendová