Dominika Mesarošová se soudí o syna: Jeden důvod k radosti má!

Dominika Mesárošová 3

Autor: Pavel Krejčí

1. července 2024 9:09

Dominika Mesarošová sice nebyla vdaná, přesto se důsledky konce jejího vztahu zabývá soud. Modelka k němu musela ještě před posledním červnovým víkendem. Alespoň jedna věc jí ale musela potěšit. 

Mesarošová na jaře potvrdila rozchod s otcem svého syna. Zprvu jen stručně. Nakonec se rozhodla rozepsat na svém instagramu. "Říká se, šťastná maminka rovná se šťastné dítě, proto jsem se rozhodla, že se už nenechám využívat, ponižovat a deptat v nefunkčním vztahu a raději jej ukončím," vysvětlila modelka okolnosti konce vztahu.

Později šokovala na sociální síti informací o tom, co jí expartner po rozpadu vztahu nabízí. "Přijdou vám 2000 korun alimenty měsíčně adekvátní na pět a půl leté dítě v pořádku?" zeptala se svých fanoušků a dávala tak najevo, co si myslí. Není proto ani divu, že se nakonec oba setkali u soudu.

Čtěte také

Po pátečním stání měla modelka alespoň jeden důvod k radosti. "Na prázdninách jsme se shodli a dokázali se domluvit, takže mně dneškem s Eliankem začínají prázdniny," sdělila deníku Blesk. 

Záměry jsou takové, že většinu volna stráví dvojice v Česku. "Je tu přeci jen tolik krásných míst. A pak možná odletíme na pár dní k moři," dodala. 

Témata: Dominika Mesarošová