Jaromír Soukup chce Agátu nadále trápit? Dohodu je možné odvolat, upozorňuje!

Jaromír Soukup 5

Autor: Pavel Krejčí

4. dubna 2024 16:19

Agáta Hanychová o Velikonocích vyzvala bývalé partnery Jaromíra Soukupa a Jakuba Prachaře k urovnání sporů a posléze potvrdila, že podepsala dohodu s prvním jmenovaným. Celá věc by tak mohla být považována za vyřešenou. Soukup ale upozornil, že to není tak jednoduché. 

Soukup už dříve potvrdil, že na velikonoční výzvu bývalé partnerky reagoval tak, že se svou právní zástupkyní vypracoval dohodu, kterou poslal Hanychové. Trojnásobná maminka uvedla, že s ní souhlasí. "Podepsala jsem dohodu, abych neumřela, jinak by mě utrápil," nechala se slyšet.

V jiném vyjádření poznamenala, že už na další spory nemá sílu. "Než mít rakovinu a neustále se trápit, tak mu raději všechno podepíšu," řekla rezignovaně. Miliardář nicméně naznačil, že ani podpisem dohody ještě není záležitost definitivně vyřešená.

Čtěte také

"Situace se má tak, že pokud dohoda mezi rodiči není schválená soudem, může ji jeden z rodičů kdykoliv odvolat. A v ten moment vstupuje v platnost předběžné opatření, které platilo," sdělil Soukup deníku Blesk. 

List zmínil, že ani v případě odvolání dohody by nešlo o bezcenný papír. Pokud by od již podepsaného dokumentu v budoucnu někdo odstoupil, mohl by si před soudem uškodit. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Agáta Hanychová