Jaromír Nosek otevřeně promluvil o rozchodu s těhotnou partnerkou!

Jaromír Nosek

Autor: Libor Frýdl

14. ledna 2024 16:31

Jaromír Nosek se nedávno stal otcem. S partnerkou Zuzanou se přitom rozešli ještě v době, kdy byla těhotná. Nyní herec prozradil, co se vlastně stalo.

"Jednoduše jsme si přestali rozumět a je poměrně nešťastné, že jsme se rozešli zrovna v době, kdy byla Zuzana těhotná. Dlouhou dobu se nám ale nedařilo počít dítě,“ řekl Expresu.

Dodal, že si s bývalou přítelkyní všechno vyřešili a dospěli k bodu, že není dobré zůstávat ve vztahu, který nefunguje. Nosek jí aspoň pomohl zařídit byt nedaleko svého bydliště a na výchově miminka se prý společně dohodnou.

"Žádný soud kvůli dítěti ale určitě nehrozí, vše je v rámci vzájemné dohody,“ podotkl s tím, že ni on, ani Zuzana zatím žádné nové partnery nemají.

Čtěte také

Dodal, že ženy, se kterými byl Nosek spojován, jsou jen kamarádky, s nimiž ho pojí pracovní vztahy. "Nikoho nemám, jsem sám a upřímně ani nemám teď myšlenky na to, že bych šel s někým do vztahu," dodal Nosek.

Nosek se nakonec zachoval jako vzorný otec a nechyběl u narození potomka, jehož přivedla na svět jeho bývalá partnerka. Na usmíření mezi nimi to ale nevypadá. I u porodu se totiž projevily vzájemné neshody. 

Témata: Jaromír Nosek