Usmíření Jaromíra Noska s těhotnou expartnerkou?! Zuzana prozradila pohlaví miminka

Jaromír Nosek

Autor: Pavel Krejčí

19. prosince 2023 11:32

V prosinci si možná mnozí lidé poupravili názor na Jaromíra Noska, když vyšel najevo jeho rozchod s těhotnou přítelkyní. Nyní se ale možná zase blýská na lepší časy. Z čeho je možné to usuzovat? 

Jak jsme informovali, Nosek se podle některých médií rozešel s partnerkou Zuzanou v létě. Vcelku pochopitelně nechtěl citlivou věc veřejně probírat. "Asi vím, na co se mě chcete ptát, ale nechci se k tomu vyjadřovat, je mi to nepříjemné," řekl webu expres.cz.

Hercova bývalá partnerka každopádně odhalila, že je opravdu těhotná. "Svůj vánoční dárek jsme si dovezli z letošní dovolené v Mexiku," přiznala na sociální síti, přičemž dokonce prozradila pohlaví potomka. 

Čtěte také

"I když to bude nová životní etapa a nebude asi jednoduchá, moc se na tebe, čudlíčku, těším a slibuji, že se pokusím být ta nejlepší máma pod sluncem. Vždy tu pro tebe budu, chlapečku můj," pokračovala Zuzana.

Navíc tu máme i náznak usmíření dvojice, protože Nosek bývalé partnerce příspěvek o těhotenství olajkoval, jak upozornil server super.cz. 

Témata: Jaromír Nosek