Jan Čenský a sport? Úraz ani operace ho nezastavily!

Jan Čenský s partou. 3

Autor: Pavel Krejčí

21. března 2024 8:32

Janu Čenskému bude mít za několik týdnů 63. narozeniny, přesto je stále čilým sportovcem. I poté, co se mu v uplynulých letech stal jeden vážný úraz. Loni musel navíc pod kudlu. Jak se známý herec momentálně cítí? 

Podle dostupných informací se cítí dobře, loňská operace kolena se zjevně vydařila. Čenský tak mohl během končící zimy bez problémů vyrazit na hory. A sportovat bude nepochybně i na jaře a v létě.

"Zaplať pánbůh drží," prozradil v rozhovoru pro Deník, jak na tom je operovaný kloub. "Přes zimu už jsem byl na lyžích i na prkně. Teď tedy bohužel sníh zmizel, tak se těším na nový," dodal populární herec. 

Čtěte také

Není přitom žádným tajemstvím, že Čenský si před necelými čtyřmi lety přivodil vážný úraz, když spadl z cizího kola. To mu poskytl kamarád s tím, že ho chce otestovat, což on provedl tak, že údajně ve čtyřicetikilometrové rychlosti přelétl přes řídítka.

"Měl jsem odchlíplou plenu v hlavě, utržené ucho, mám venku klíční kost, tři zlomená žebra, zlomenou ruku a koleno," svěřil se tehdy představitel princů pořadu ShowTime. 

Témata: Jan Čenský