Survivor opustila další známá tvář! Tajemství o svém konci neudržela

Survivor

Autor: Pavel Krejčí

20. března 2024 14:43

Letošní reality show Survivor 2024 měla na začátku spoustu zajímavých jmen. Jak ale hra začala a hráči okusili tvrdost ostrova a her, tak se již pár z nich rozhodlo ostrov dobrovolně opustit. Mezi posledními navrátilci domů je herečka Ivana Jirešová. 

Letošního Survivoru se účastní mnoho zajímavých lidí, jako například Martin Mikyska, Ornella Koktová, Martin Prágr, Martin Carev, Adéla Krejdlová, Ivana Jirešová a mnoho dalších. Ostrov, na kterém se natáčí, se v letošním ročníku ale rozhodlo předčasně opustit vícero hráčů. 

Se soutěží se již rozloučila Ornella Koktová, Rachel Karnižová, kterou diváci mohou znát z Love Islandu, a jako poslední domů odjela i herečka Ivana Jirešová. "Ano, už jsem doma a je mi moc líto, že mě někdo viděl. Bohužel, jinak to nešlo. Bydlím sama a na nákup jsem musela," odpověděla na dotaz Aha!.

Vidět byla už i na veřejnosti, a dokonce si zahrála v představení Okno mé lásky. Tam sice na sobě měla černou paruku a sluneční brýle, ale diváci ji určitě bez problému poznali. 

Témata: Survivor Ivana Jirešová